אינדקס אתרים בישראל

 אינדקס אתרים | הוספת בית עסק | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | כתוב לנו

 
 
 
 
 

תיקון מזגן

מיזוג מהיר - שירותי מכירה , התקנה ותיקון מערכות מיזוג אויר .
צוות טכנאי מזגנים מוסמכים ומקצועיים .
כתובת: עוזיאל 69,רמת-גן
טלפון: 077-4090212


אתר:
http://www.mizug-mahir.co.il/

      תיקון מזגן

      תיקון מכונות כביסה , תיקון מקררים

תיקון מזגן

תיקון מזגן

תיקון מזגן על ידי טכנאי מורשה הינו חיוני על מנת לשמור על תקינותו של המזגן. אין דבר מעצבן יותר ממזגן שאינו עובד. זכור לי קיץ חם במיוחד ולח בו לפתע שבק לו המזגן. הפכתי ובדקתי אותו וכלום. התקשרתי לטכנאים על מנת לברר כמה עולה והטכנאי ביקש פרטים על המזגן . כאשר סיפרתי לו בן כמה המזגן ומאיזה סוג, אמר לי הטכנאי שאין מה לעשות  ושצריך לקנות מזגן חדש. לא תמיד הוא הפיתרון, למזלי נפלתי על טכנאי אמין שבאותה מידה היה יכול לבקר אותי ולקחת ממני 200 שקלים על עבודה שלא הייתה תורמת דבר וחצי דבר.

 שבוע לאחר מכן קניתי מזגן חדש וכך הצלחתי לעבור את הקיץ הקשה. כאשר אתם רוצים לברר כמה עולה תיקון מזגן חשוב שתדעו את כל הפרטים הנחוצים עליו כמו: איזה סוג, כמה כוח סוס וכו'.

 לפני שאתם מזמינים טכנאי מזגנים שווה לכם לעשות סקר שוק  קטן. הסקר שוק לא צריך להקיף את כל הטכנאים בעיר מגוריכם, מספיק שתתקשרו לחמישה טכנאים על מנת לקבל סדר גודל לנזק. תיקון מזגן יכול להיות בעל מחיר משתנה, במחיר של תיקון מזגן תלוי במספר פרמטרים וביניהם: איזה חלק של המזגן הלך, זמן העבודה של הטכנאי והוותק של המזגן. לאחר התכניות של חיים הכט שחשפו את פניהם של הרבה טכנאי תיקון, נזהרים היום הטכנאים יותר בניסיונות המרמה שלהם. אני לא אומר שכאשר אתם מתקשרים לטכנאי מזגן עליכם לדעת כל פרט וחלק במזגן אלא שחשוב שלפחות יהיה לכם מושג קלוש על מה אתם מדברים.

 תמיד אפשר ללכת לאינטרנט ולשאוב ממנו מידע, ברגע שתפגינו מול הטכנאי ידע ותשתמשו במונחים מקצועיים הוא יבין שיש לו כאן עסק עם מישהו שקצת מבין ולכן  זה יקשה עליו "לעבוד" עליו.


מאמר זה שבאתר WINBIZ מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים.  
מבצע בלעדי ללקוחות נט-סטייל אתרים, קידום האתר לעמוד הראשון בגוגל בביטוי חיפוש  
אחד בעת הזמנת שרות של בניית אתרים, לפרטים התקשרו 08-9474737.


 Copyright © 2017 All Rights Reserved.