אינדקס אתרים בישראל

 אינדקס אתרים | הוספת בית עסק | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | כתוב לנו

 
 
 
 
 

שירותי הסעותאתר:

      שירותי הסעות

      הסעות תלמידים , הסעות עובדים , אוטובוסים

שירותי הסעות

שירותי הסעות הם מן השירותים הנפוצים ביותר כיום במדינת ישראל. יש הרבה מאוד חברות הסעה כאלה ואחרות, שמבקשות לתת את המענה שרבים אחרים צריכים. תמיד יש סיבה טובה   להסעה. לא אחת אנו נמצאים במצב בו אנו צריכים לעשות נסיעה מאוד ארוכה לטיול בצפון עם חברים ואנחנו לא בהכרח רוצים לנהוג את כל הדרך לשם ובחזרה. זו סיבה מספיק טובה להתארגן כחבורה ולשכור רכב הסעות שייקח את כולם לצפון ויחזיר בסוף היום, או בכל יום אחר שנבחר.

מכיוון שיש לא מעט חברות הסעה בישראל, צריך תמיד לדעת איזו מבין החברות כדאי לשכור. רבים הולכים ישר על עניין המחיר וזה בהחלט חשוב.

 יכולים להיות הבדלים משמעותיים בין חברה לחברה, אך הדבר החושב ביותר, כאשר מדברים על המחיר הוא סקר שוק מקיף, שיכול לתת את האינדיקציה לגבי מהו מחיר גבוה ומהו מחיר נמוך, כאשר מדברים על הסעות. אך לא בכך מסתיים העניין. חברת הסעות חייבת להיות מפוקחת על ידי משרד התחבורה, שהוא המשרד הממונה על התחום מטעם המדינה.

 

 משרד התחבורה הוא זה שמנפיק את רישיון החברה שרוצה להעניק שירותי הסעות וללא הרישיון הזה החברה לא יכולה מבחינה חוקית לעסוק בתחום. בנוסף, צריך לבדוק מהם סוגי הרכבים שיש לכל חברה. אם מדובר בטיול של קבוצה קטנה, אז למרבית החברות יכולים להיות מיניבוסים, שאחד מהם יכול להיות לטובת הנסיעה המיוחדת שלנו, אבל אם מדובר בטיול שנתי של כמה מאות ילדים, צריך לפנות לחברה שיכולה לתת את המענה הנכון, עם מספר האוטובוסים המתאים, כולל גיבוי למקרה ואחד מהם שובק חיים במהלך הטיול. רכב הסעות צריך להיות בן עשר שנים או פחות, חייב להיות בו מזגן וצריכות להיות חגורות בטיחות על כל מושב.

 

אתרים מומלצים : שירותי הסעות , הסעות - נתיבים הסעות |  טיולים בישראל - יונייטד טורס |

מאמרים מומלצים : הסעות - בלוג מאמרים עדכניים arfra.com |


מאמר זה שבאתר WINBIZ מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים.  
מבצע בלעדי ללקוחות נט-סטייל אתרים, קידום האתר לעמוד הראשון בגוגל בביטוי חיפוש  
אחד בעת הזמנת שרות של בניית אתרים, לפרטים התקשרו 08-9474737.


 Copyright © 2017 All Rights Reserved.