אינדקס אתרים בישראל

 אינדקס אתרים | הוספת בית עסק | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | כתוב לנו

 
 
 
 
 

קורס קוסמטיקה בריז

בריז המכללה למקצועות היופי
כתובת: רח' שדרות ויצמן 24, נתניה
רח' ארבע אגודות 1 (קניון שערי חדרה).
טלפון: 1-700-707-773
נייד: 0546890611
052-9788693
052-9788694

אתר:
http://school.breeze.co.il

      קורס קוסמטיקה בריז

      קורס קוסמטיקה,קורס,קוסמטיקה

קורס קוסמטיקה בריז

קורס קוסמטיקה בריז
בית הספר לקוסמטיקה בריז, נוסד בשנת 1996 ומאז מעניק קורסים מקצועיים ללימודי קוסמטיקה במגוון רחב של מסלולים. הידע והניסיון הרב של החברה, מאפשר לה להכשיר קוסמטיקאיות, להקנות ידע ומקצועיות ולסלול את הדרך אל קריירה עשירה.

מסלולי לימוד

קורס קוסמטיקה בריז כולל מגוון רחב של אפשרויות לימוד במסלולים שונים. תוכלי לבחור בין מסלולי יום או מסלולי ערב, וכן, מקורסים בהתאמה אישית.

קורס קוסמטיקה מקצועית

קורס של 800 שעות אקדמיות, המכיל לימודים תיאורטיים ולימודים מעשיים, אשר נועד להכשיר קוסמטיקאיות לקבלת תעודה מטעם המכללה, תעודה מקצועיות ותעודה ממשרד התמ"ת. הקורס מתמקד במבנה העור, הכימיה של העור, תורת העור, התנסות במכשורים מתקדמים, פילינג, מסכות, ניקוי עמוק ועוד.

קורס שעווה ועיצוב גבות

תוכנית הלימודים, הנמשכת על פני 5 מפגשים, מדריכה אותך ומאפשרת לך ללמוד אודות תורת השערה וטיפול שעווה מקצועיים במגוון רחב של סוגים. במהלך הקורס תוכלי לקבל את הידע ואת היכולת לעיצוב של גבות, התאמת מבנה הגבה אל צורת הפנים וטכניקות לעיצוב הגבה.

קורס איפור

קורס קוסמטיקה בריז מאפשר לך להתמחות בשני מסלולי איפור שונים, איפור מקצועי ואיפור קבוע. הקורס נמשך על פני 12-18 מפגשים, במהלכם תוכלי לקבל את הידע והיכולת המקצועית לאיפור, התאמה של איפור, טכניקות איפור, שימוש בכלים ובמכשור מקצועי. בסיום הקורס תקבלי תעודת איפור מקצועית.

מורים והכשרה

הוא  מועבר על ידי מורים מקצועיים, בעלי ניסיון רב שנים בתחום טיפולי הקוסמטיקה, ובעלי וותק מעשי, הן מהתחום הרפואי, התזונתי והקוסמטי. כל המורים עוסקים בתחום הקוסמטיקה בפועל, כך שתוכלי ליהנות מהידע הרחב שהם צברו. במהלך הקורסים ניתנת לכל סטודנטית ההזדמנות להתנסות ולהפעיל מכשור וכלים מקצועיים בהם משתמשות קוסמטיקאיות במהלך שיגרת יום העבודה. בנוסף לכך, תוכלי להכיל ולדעת אודות החידושים האחרונים בתחום טיפולי הקוסמטיקה. כל תלמידה מקבלת ערכת לימוד מקצועיות, אשר תוכל לשמש אותה במהלך הלימודים וגם לאחריהם. בית הספר, מלווה כל אחת מתלמידותיו באופן אישי, ייעוץ והכוונה מקצועית לאחר סיום הקורס ועוד.

הקורס מאפשר לך ליהנות מידע מקצועי ומהתנסות בפועל בכל מקצועות הקוסמטיקה, על מנת שתוכלי להתחיל ולעסוק בפרקטיקה המקצועית. בית הספר ליופי בריז, מזמין אותך להצטרף אל רשימה ארוכה של בוגרות קורס קוסמטיקה בריז, וליהנות ממקצוע לכל החיים.

למידע נוסף בנושא קורס קוסמטיקה רפואית היכנסו לאתר של בריז


מאמר זה שבאתר WINBIZ מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים.  
מבצע בלעדי ללקוחות נט-סטייל אתרים, קידום האתר לעמוד הראשון בגוגל בביטוי חיפוש  
אחד בעת הזמנת שרות של בניית אתרים, לפרטים התקשרו 08-9474737.


 Copyright © 2017 All Rights Reserved.