אינדקס אתרים בישראל

 אינדקס אתרים | הוספת בית עסק | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | כתוב לנו

 
 
 
 
 

עיצוב הזמנות מודפסות

דפוס עמל
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 2,פתח תקווה
טלפון: 03-9244334


אתר:
http://www.aprintme.co.il/

      עיצוב הזמנות מודפסות

      עיצוב הזמנות,הזמנות מודפסות,הזמנות,הזמנה

עיצוב הזמנות מודפסות

עיצוב הזמנות מודפסות
המאמר מסביר כיצד לעצב הזמנות מודפסות לקראת אירוע פרטי במטרה למנף את האירוע בהיבטים של יוקרה, איכות ויופי.

טיפים עבור עיצוב הזמנות מודפסות

בימינו אף אירוע אינו מושלם ללא עיצוב הזמנות מודפסות. בין אם מדובר בחתונה, ברית או מאורע משמח אחר, כולנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה זה שיותיר בכולם את הרושם של אירוע השנה.

כיצד ניתן להגיע לכך?

יש כל כך הרבה פרטים קטנים שיש לדאוג להם על מנת ליצור את האירוע המושלם שאפשר ממש להשתגע. אל דאגה, לפני שאתם מאבדים את השפיות קחו נשימה עמוקה והכינו רשימה מסודרת של כל הדברים שתצטרכו לדאוג להם. אחד מאותם דברים הוא ההזמנה לאירוע. הזמנות מעוצבות הוא כבר מזמן חלק מהאירוע – הן יוצר באזז סביב האירוע לפני שהוא מתחיל בכלל בעצם העובדה שהוא גורם לאנשים לדבר על האירוע. ואם ההזמנות מעוצבות בטעם, אנשים גם ידברו על העיצוב שלהן.

כיצד אם כן, ניתן להבטיח עיצוב הזמנות מודפסות שיהיו מסמר הערב?

קבצנו עבורכם מספר טיפים בסיסיים על עיצוב שיכבדו את האירוע שלכם ויכין את המוזמנים אליו על ידי הכנסתם לאווירה הנכונה. קראו והפנימו:
1. בחרו את הנייר המתאים – ישנם כמה סוגי נייר שניתן להשתמש בהם ליצירת עיצוב הזמנות מודפסות. כל נייר הוא בעל אופי משלו. נייר בד ייתן לכם תחושה מחוספסת בדומה לאריג משופשף בעוד נייר נטול עץ ייתן לכם לובן רך ונעים למגע. נייר פנינה ייתן לכם ברק יוקרתי ומכובד בעוד נייר כרומו ייתן לכם לובן מושלם שידגיש את הצבעים שבהזמנה.
2. בחרו את אופי ההזמנה – מומלץ לחשוב על קהל היעד ולפי זה לקבוע את האופי של ההזמנה. אם מדובר בקהל בגיל השרה אפשר להשתולל וללכת על צבעים עזים ומרובים. אם מדובר בקהל קשיש יותר אפשר ללכת על צבעים קלאסיים יותר ומועטים במספרם. גם קהל של זוגות צעירים יעריך יותר עיצוב מינימליסטי בעל מספר מצומצם של גוונים אך כאן יש יותר מקום למשחק.
3. טקסט – נסחו טקסט קצר וקולח לאירוע שלכם ובחרו גופן שיישר קו עם יתר הבחירות שלכם. לא כדאי לבחור יותר מדי גופנים וגדלים ועדיף להתמקד באחד או שניים.
4. בחרו בית דפוס מקצועי וצאו לדרך.

למידע נוסף בנושא הזמנות מעוצבות לחתונה היכנסו לאתר של דפוס עמל


מאמר זה שבאתר WINBIZ מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים.  
מבצע בלעדי ללקוחות נט-סטייל אתרים, קידום האתר לעמוד הראשון בגוגל בביטוי חיפוש  
אחד בעת הזמנת שרות של בניית אתרים, לפרטים התקשרו 08-9474737.


 Copyright © 2017 All Rights Reserved.