אינדקס אתרים בישראל

 אינדקס אתרים | הוספת בית עסק | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | כתוב לנו

 
 
 
 
 

עינית דיגיטלית

מנעולן 1700-70-60-67-lock4you


אתר:
http://www.lock4you.co.il/

      עינית דיגיטלית

     

עינית דיגיטלית

עינית דיגיטלית

עינית דיגיטלית לדלת

חברת לוק-פור-יו מציעה מגוון פתרונות מיגון מתקדמים והנה מתמחה בתחום המנעולנות ופריצת דלתות. החברה מציעה פתרון מתקדם וייחודי המאפשר לראות את מה שקורה מעבר לדלת באמצעות עינית דיגיטלית לדלת המחוברת למסך. ניתן לבחור מתוך מגוון עיניות לדלת המצוידות במסכים מאיכויות שונות כמו LED ו- LCD ובגדלים שונים. פתרון זה בטיחותי וחשוב במיוחד עבור בתים ודירות בהם מתגוררים מבוגרים וילדים.

פתרון מתקדם

עינית דיגיטלית לדלת
מאפשרת להביט החוצה מבלי שמי שעומד מעבר לדלת מבחין בכך. היא זהה במידותיה ובצורתה לעינית רגילה המותקנת ברוב דלתות הכניסה לבית. פתרון מתקדם זה מספר רמת בטיחות גבוהה יותר לדיירי הבית ומאפשר להימנע מפתיחת הדלת במידה ולא מעוניינים או חוששים מפני זר העומד בכניסה לדלת.

התקנה מהירה ופשוטה

מנעולן מקצועי ומוסמך מחברת לוק-פור-יו יתקין על ידי החלפת העינית הקיימת והתקנת מסך התצוגה על הדלת או בסמוך. בתוך דקות ספורות תשדרגו את רמת הבטיחות בבית ותוכלו למנוע מזרים או אורחים לא רצויים כניסה לבית. ניתן לחבר את המערכת לחיבור חשמל קבוע אך מתקנים רבים פועלים באמצעות בטריות בלבד וכך אין השפעה לתפקוד במקרה של הפסקות חשמל.

פתרון מקצועי למתקשים בראייה

מבוגרים או בעלי לקות בראייה מתקשים לעתים להשתמש בעינית רגילה המותקנת בבית. עינית דיגיטלית לדלת מאפשרת להם לצפות במי שעומד מחוץ לדלת על גבי מסך איכותי וגדול. החברה מציעה בסניף המרכזי ובחנות המקוונת באתר מגוון דגמים וניתן להזמין שירות התקנה באמצעות הזמנה מהאתר. מנעולן מקצועי ומוסמך מטעם החברה יתאם עמכם מתי להגיע ובתוך זמן קצר ביותר יתקין זאת.

חשאיות

כאשר אנו מתבוננים בעינית דלת רגילה ניתן לראות זאת מצידה השני של הדלת. כאשר אנו מעוניינים לשמור על פרטיות או איננו מעוניינים כי ידעו שאנו בבית ההתקנה תמנע מכל מי שעומד מאחורי הדלת לראות כי אנו צופים בו.

התקנה מהירה ללא קידוחים

התקנהאינה דורשת קידוחים בקירות או חיווט. מנעולן מקצועי של החברה מחליף את העינית הקיימת ומתקין את המסך לפי דרישה ובהתאם לעינית שקונים, ללא נזק, ובסיום העבודה הנכם מקבלים תעודת אחריות לשנה.


מאמר זה שבאתר WINBIZ מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים.  
מבצע בלעדי ללקוחות נט-סטייל אתרים, קידום האתר לעמוד הראשון בגוגל בביטוי חיפוש  
אחד בעת הזמנת שרות של בניית אתרים, לפרטים התקשרו 08-9474737.


 Copyright © 2017 All Rights Reserved.