אינדקס אתרים בישראל

 אינדקס אתרים | הוספת בית עסק | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | כתוב לנו

 
 
 
 
 

מזוודות

לנוחיותכם מספר דרכים ליצור איתנו קשר.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה בקשה עצה או הערה.
סניף ראשי החשמונאים
כתובת: החשמונאים 91 תל-אביב
טלפון: 072.2505044
פקס: 072.2505066

אתר:
http://www.alpinestyle.co.il

      מזוודות

      מזוודות,תרמילים

מזוודות

מזוודות

הדבר השני שחשוב אחרי דירה טובה ונוחה זה שיהיו לך מזוודות טובות ונוחות. למעשה, הן הבית שלנו כשאנחנו יוצאים לטיול בארץ או בחו"ל ולכן חשוב לא רק שתהיה לנו לפחות אחת כזאת אלא שהיא תהיה באמת נוחה, בגודל המתאים וראויה לשימוש. 

כמובן שהשאלה המתבקשת היא למה לא תרמילים או סוגים אחרים של תיקים. אז למי שעוד מתלבט: תארו לרגע אחד את עצמכם בחוץ לארץ מגיעים באיחור לטיסה שאמורה להשיב אתכם לארץ הקודש ואתם מחפשים את הדלפק המתאים. יש הרבה אנשים והתורים מתארכים. אתם רצים בין התורים ובינתיים הזמן מתקתק.

ועכשיו השאלה: מה הייתם מעדיפים שתהיה הכבודה שלכם ברגע הזה תיקים או מזוודת? התשובה היא חד משמעית. מזוודות! הן יותר קלות לנשיאה, בכול זאת יש להן גלגלים. כך יוצא שלמרות הכובד הרבה פעמים שתי  מזוודות ושני תיקים עם אותה כמות של משא יעניקו לנו תחושה שדווקא  הן קלות יותר. עוד פרט שחשוב לדעת והוא  שלרצועות התיקים יש נטייה להיקרע בזמן שאנחנו מפקירים אותם לפני העלייה למטוס ואילו  לרוב עשויות מחומרים חזקים וגם עמידות לזעזועים. אבל היתרון המשמעותי ביותר של מזוודות זו העובדה שניתן לדחוס הרבה דברים בהן אבל עדיין לשמור על סדר בבגדים או בדברים. שלא כמו תיק שכדי להוציא את התחתונים ששמנו ראשונים בתיק ושנשארו עמוק בתוכו אנחנו צריכים לרוקן את כול התכולה. 

יש להן את הפריבילגיה להיפתח לצד אנחנו יכולים לסדר את התחתונים בצורה שיהיה לנו קל להגיע אליהם בדיוק כמו למעיל הפרווה שגם דחסנו בכבודה. אם כן, יתרונותיהן הםרבים מספור מי היה מאמין שפעם יכלו להסתדר בלי התיק הזה על גלגלים.

קישורים מומלצים: תרמילים - אלפיין סטייל


מאמר זה שבאתר WINBIZ מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים.  
מבצע בלעדי ללקוחות נט-סטייל אתרים, קידום האתר לעמוד הראשון בגוגל בביטוי חיפוש  
אחד בעת הזמנת שרות של בניית אתרים, לפרטים התקשרו 08-9474737.


 Copyright © 2017 All Rights Reserved.