אינדקס אתרים בישראל

 אינדקס אתרים | הוספת בית עסק | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | כתוב לנו

 
 
 
 
 

הדברה אורגניתאתר:

      הדברה אורגנית

      הדברה ירוקה , הדברה ביולוגית , הדברה כימית

הדברה אורגנית

הדברה היא פעולה שדורשת עבודה עם חומרים מסוכנים, שצריך לדעת כיצד יש להשתמש בהם, וכמובן צריך להתרחק מהם אם אין צורך מיוחד בהם. בהדברה רגילה משתמשים ברעלים מאוד מסוכנים והסכנה היא בהחלט גדולה. בניגוד לכך, הדברה אורגנית היא הדברה באמצעות חומרים שהסכנה מהם היא עדיין גדולה, אך הניגוד לחומרים הרעילים שמשתמשים בהם בהדברה הרגילה, החומרים האורגניים לבסוף נספגים באדמה ואינם מזיקים יותר לאף אחד. החומרי הדברה הם חומרים ידידותיים לסביבה ומאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה.

כאשר אנו מדבירם על הדברה אורגנית, אנו מדברים על הדברה בטוחה יותר מבחינת החומרים שבהם משתמשים, ויש מי שמעדיף זאת על פני הדברה רגילה, עם החומרים הרגילים. כמובן שגם הדברה רגילה וגם האורגנית טובות למיגור מזיקים ודומיהם, אך ההעדפה היא בהחלט אישית ולכל אחד מתאימה הדברה אחרת. יש מי שיש לו בבית ילדים קטנים ולא רוצה לחשוף אותם לחומרים רעילים מאוד שיש בשימוש של הדברה רגילה, ולכן הוא יעדיף הדברה זו וכמו כן אותם אנשים גם יעדיפו הדברה אורגנית משום שהמודעות הסביבתית גדולה אצלם. ככלל, המודעות הסביבתית גדולה מאוד בקרב אחוז גבוה מן האוכלוסייה, ואלה מעדיפים להדביר את החרקים והמזיקים ללא כל צורך להזיק גם לסביבה. כמובן שיש להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי היעילות הספציפית של חומר שבו משתמשים בהדברה הזו, וכך ניתן לדעת מהו האפקט של כל חומר וחומר.

 כאשר מזמינים אנשי מקצוע ,חשוב לדעת שהם באמת משתמשים בחומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, ויש להם את הרישיון המתאים ואת התעודות המעידות על סמכותם. חשוב להיזהר מן המדבירים שמציגים עצמם כמדבירים אורגניים, אך למעשה הם אינם כאלה.

חברות הדברה מומלצים : הדברה ירוקה  | הדברות |


מאמר זה שבאתר WINBIZ מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים.  
מבצע בלעדי ללקוחות נט-סטייל אתרים, קידום האתר לעמוד הראשון בגוגל בביטוי חיפוש  
אחד בעת הזמנת שרות של בניית אתרים, לפרטים התקשרו 08-9474737.


 Copyright © 2017 All Rights Reserved.